Gimnastikos, jogos kilimėliai

Easysport.lt kilimėlių kategorijoje rasite aukštos kokybės Gimnastikos, Jogos ir Masažinius Akupresūros Kilimėlius. Išsirinkite kilimėlį, kuris suteiks jums patogumą, bei užtikrins stabilumą.

Vyras ir moteris treniruojasi ant treniruočių kilimėlių
Filtruoti prekes

Internetinėje parduotuvėje easysport.lt kilimėlių kategorijoje rasite platų Gimnastikos, Jogos ir Masažinių Akupresūros Kilimėlių pasirinkimą. Šioje kategorijoje rasi viską, ko reikia norint išlikti aktyviu, sveiku ir atsipalaiduoti. Gimnastikos kilimėliai, taip pat žinomi kaip mankštos arba treniruočių kilimėliai, skirti jūsų treniruotėms, suteikdami patogumą ir apsaugodami sąnarius. Jogos kilimėliai padės išlaikyti stabilumą ir sukibimą vykdant jogos pozas, o masažiniai akupresūros kilimėliai atneš daugybę kitų sveikatos privalumų.

Kas yra Jogos Kilimėlis?

Jogos kilimėlis yra orientuotas į jogos pratimus, siekiant suteikti sukibimą ir stabilumą.Todėl neretai pastebėsite, jog patys kilimėliai yra plonesni mūsų parduotuvėje nuo 4mm iki 8mm storio.

Ar galima naudoti gimnastikos kilimėlį jogai?

Nors gimnastikos kilimėliai dažniausiai skirti kitiems pratimams, juos galima naudoti ir jogos praktikai. Tačiau svarbu prisiminti, kad jogos kilimėlis yra sukurtas taip, kad jis užtikrintų sukibimą ir padėtų išlaikyti stabilumą, kuris būtinas jogos pozoms.

Kas yra Gimnastikos (Mankštos) Kilimėlis?

Gimnastikos kilimėliai, dažnai dar vadinami mankštos kilimėliais ar treniruočių kilimėliais, yra skirti apsaugoti kūną vykdant įvairius pratimus ir treniruotes. Būdami 10-15 mm storio jie apsaugo jūsų sąnarius ir kaulus atliekant įvairius pratimus, pvz., planką. Nors yra kilimėlių, kurie yra pritaikyti konkrečioms veikloms, tokios kaip pilatesas, dauguma gimnastikos kilimėlių gali būti naudojami įvairioms treniruotėms.

Kas yra Masažinis Akupresūros Kilimėlis?

Masažinis Akupresūros Kilimėlis yra specialus masažo įrankis, kuris naudojamas stimuliuoti akupresūros taškus kūne. Šie kilimėliai turi daug privalumų, įskaitant:

  • Relaksacija: Jie padeda sumažinti stresą ir įtampą.
  • Skausmo Malšinimas: Masažinis akupresūros kilimėlis gali padėti sumažinti skausmą ir raumenų įtampą.
  • Kraujo Cirkuliacija: Jie skatina kraujo cirkuliaciją ir gerina bendrą sveikatą.
  • Miegas: Naudojimas prieš miegą gali pagerinti miego kokybę.