Elastinės gumos sportui

Elastinės gumos sportui – naudinga treniruočių įranga, tinkanti įvairioms fizinio aktyvumo formoms. Jos puikiai tinka raumenų stiprinimui, lankstumui gerinti, bei pilnai kūno treniruotei tiek namuose, tiek sporto salėje.

Universalios Elastinės ir Pasipriešinimo Gumos Sportui, Skirtos Įvairiapusiškam Treniruočių Intensyvumui
Filtruoti prekes

Rodoma 1–40 iš 43

Rodoma 1–40 iš 43

Elastinės Gumos Sportui – geras pasirinkimas jūsų treniruotėms

Elastinės gumos sportui yra universalios, suteikiančios galimybę pasunkinti ar palengvinti įvairius pratimus, bei gali būti naudojamos pakeisti kitus treniruoklius įvairiuose tiek jėgos, tiek lankstumo gerinimo pratimuose. Jos yra idealios tiek pradedantiesiems, nes gali padėti palengvinti pratimus, kaip lygiagretės ar prisitrauki, tiek jau ilgiau sportuojantiems, kurie nori pasunkinti pratimus.

  • Elastinės gumos yra puikus įrankis raumenų stiprinimui, padedantys įtraukti daugiau raumenų grupių į treniruotę.
  • Jos taip pat tinka atliekant lankstumo ir koordinacijos pratimus, teikdamos papildomą pasipriešinimą ir padedantys gerinti bendrą fizinę būklę.
  • Šios gumos yra lengvai nešiojamos ir gali būti naudojamos bet kur – namuose, parke ar sporto salėje, suteikdamos treniruočių lankstumą.

Išsirinkite iš mūsų elastinių gumų sportui asortimento ir praturtinkite savo treniruočių įrangą, kad kiekviena treniruotė būtų dar efektyvesnė ir įdomesnė.