Kepsninės

Kepsninės – tai tobula priemonė Jūsų lauko virtuvei! Mūsų keraminės kepsninės „TasteLab” suteikia puikią galimybę gaminti įvairiausius patiekalus gamtoje. Jos kompaktiškas dizainas idealiai tinka mažesnėms žmonių grupėms ir yra patogus nešioti, leidžiantis mėgautis skaniais patiekalais bet kurioje vietoje.

Tastelab Komado Kepsninės
Filtruoti prekes

Keraminės Kepsninės – Lauko Virtuvės Inovacija

Mūsų keraminės kepsninės „TasteLab” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gaminti lauke. Jos unikalus kiaušinio formos dizainas ne tik atrodo įspūdingai, bet ir užtikrina tolygų karščio paskirstymą, leidžiantį gaminti įvairius patiekalus – nuo tradicinių mėsos pjaustų iki troškinių, sriubų, netgi rūkyto sūrio.

Šios kepsninės yra itin kompaktiškos, todėl tinka mažesnėms žmonių grupėms, iki 8 asmenų. Jos yra idealios išvykoms į gamtą ar naudojimui mažesnėse terasose. Kepsninės patogios rankenos ir stabili konstrukcija leidžia lengvai ją transportuoti.

Patirkite naują maisto gaminimo lauke lygį su mūsų keraminėmis kepsninėmis „TasteLab” ir mėgaukitės nepakartojamais skoniais bei akimirkomis su artimaisiais!