Sporto reikmenys ir priedai

Filtruoti prekes

Rodoma 1–40 iš 493

Rodoma 1–40 iš 493

Fitnesas, aerobika, joga, nesvarbu kurį pasirinktum visas treniruotes galima atlikti namuose:
Nereikia niekur vykti ar važiuoti, pats susdelioji sau tinkamą tvarkaraštį, bei nereikia mokėti už sporto klubo paslaugas. Žinoma, namuose sunku prisiversti pradėti sportuoti, norint rasti jėgų atsisakyti serialų ir pradėti treniruotis reikia stiprios motyvacijos, bei geros įrangos. Pabandykite suplanuoti savo kasdienes pareigas ir rūpesčius taip, kad sportui būtų palikta reikiamo laiko, easysport.lt internetinė parduotuvė aprūpins gera sporto įrangą.
Jei sportas kelia skausmą, vargina ar neteikia džiaugsmo, jokia sporto įranga ar motyvacija nepadės, jei jums nepatinka kažkokie pratimai – nesikoncentruokite į juos darykite kas jums suteikia malonumą, ar tai būtų fitnesas, aerobika ar joga.
Kaip žinote treniruotis galima namuose ir be papildomos įrangos, atlikdami pratimus su savo kūno svoriu. Norit mesti svorį ir šiek tiek išryškinti raumenis pasiteisina kardio treniruotes, kurių įgyvendinimui jums pakanka sportbačių, tačiau norint pamažinti arba padidinti krūvį anksčiau ar vėliau iškils klausimas dėl papildomos fitneso įrangos.