Lauko tenisas

„Išbandykite Mūsų Aukščiausios Kokybės Teniso Raketes! Su įvairiais dydžiais ir svoriais, rasite idealų pasirinkimą jūsų žaidimo stiliui. Pradėkite žaisti kaip tikrai norite!

Teniso raketės ir kamuoliukas ant teniso aikštelės
Filtruoti prekes

Rodoma 1–40 iš 203

Rodoma 1–40 iš 203

Susidomėjote žaisti tenisą? Easysport.lt yra puiki vieta kur rasite nauja įrangą lauko tenisui. Mes džiaugiamės galėdami pristatyti jums aukštos kokybės teniso prekes, kurios padės jums mėgautis šiuo nuostabiu sportu. Mūsų parduotuvėje rasite garsius prekės ženklus, tokius kaip Dunlop ir K-Swiss, kurie garantuoja aukštą kokybę ir patikimumą.

Teniso Raketės

Teniso raketės yra labai svarbus įrankis jūsų žaidimo sėkmei. Jų dydis ir svoris gali turėti didelę įtaką jūsų žaidimo stiliui.

  • Dydis: Teniso raketės gali būti įvairių ilgių, tačiau daugiausiai naudojamos yra standartinės, apie 27 coliai ilgio raketės. Ilgesnės raketės gali suteikti daugiau galios smūgiams, o vaikams skirtos raketės, žinoma, bus mažesnio dydžio.
  • Svoris: Svoris taip pat yra svarbus. Lengvosios raketės yra manevringos ir puikios greičiui, o sunkiosios teikia daugiau galių smūgiams. Vidutinio svorio raketės suteikia gerą pusiausvyrą tarp galios ir kontrolės.

Pasirinkdami raketę, svarbu žinoti savo žaidimo stilių ir fizinę būklę. Išbandykite kelias raketes ir rinkitės tą, kuri jums geriausiai tinka, leisianti mėgautis teniso žaidimu!

Kitos prekės

Be teniso rakečių ir kamuoliukų, mes taip pat siūlome šias prekes:

  • Teniso Krepšiai ir Kuprinės: Patogus ir talpus krepšiai ir kuprinės, leis saugiai ir patogiai gabenti savo teniso raketes ir visą kitą teniso įrangą.
  • Antivibratoriai : leis jums pagerinti rankos komfortą ir sumažinkite vibraciją smūgiuojant.
  • Apvijos: yra iš patogios medžiagios, kuri puikiai apjuos ir prilips prie raketės rankenėlės taip užtikrins raketės kontrolę, ypač kai suprakaituoja rankos.
  • Kamuoliukų Surinkėjai : Greitai surinkti kamuoliukus po treniruotės.
  • Teniso Batai: Aukštos kokybės sportiniai batai, kurie uztikrins jums komfortą ir stabilumą kortoje.

Mes visada stengiamės pasiūlyti geriausius produktus teniso mėgėjams. Pasirinkti Easysport.lt ir pasirūpinkite savo teniso įranga. Aukšta kokybė ir patikimumas – tai kas mus išskiria. Su mūsų įranga, jūs būsite pasiruošę žaisti lauko tenisą bet kuriuo metu!