Funkciniai treniruokliai

Daugelis žmonių supranta, kad sveikas gyvenimo būdas yra neatsiejama jų gerovės dalis. Norint išlaikyti geros fizinės formos ir sveikatos būklės, svarbu reguliariai mankštintis, todėl Funkciniai treniruokliai tampa vis populiaresni šioje srityje.

TRX funkcionalus treniruoklis - puikus būdas gerinti jūsų sveikatą ir jėgą.
Filtruoti prekes

Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę, kur rasite aukščiausios kokybės funkcinius treniruoklius, skirtus gerinti jūsų sveikatą, jėgą ir gyvenimo kokybę. Mūsų asortimente rasite įvairių produktų tipų, įskaitant atsispaudimu atramas, TRX funkcinius diržus, pasunkintas liemenes, skersinius, pilvo raumenų treniruoklius ir daugiau!

Atrama atsispaudimams

Atrama atsispaudimams yra esminis įrankis norintiems stiprinti krūtinės raumenis ir lavinti viršutinę kūno dalį. Mūsų atramos puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportininkams, užtikrinant saugumą ir efektyvumą.

TRX funkciniai diržai

TRX funkciniai diržai suteikia jums galimybę vykdyti įvairias pratimus, stiprinti raumenis ir gerinti jūsų stabilumą. Tai patogus ir neprivalomas būdas treniruotis namuose arba bet kurioje patogioje vietoje.
Pasunkintos liemenės
Mūsų pasunkintos liemenės yra idealios norintiems sustiprinti pilvo ir šoninius raumenis. Šios liemenės leis jums efektyviai treniruotis ir pasiekti norimus rezultatus.

Skersiniai

Skersiniai yra puikus pasirinkimas norintiems stiprinti kūną ir gerinti pusiausvyrą. Tai universali priemonė visiems, kas siekia išlaikyti kūno formą ir jaustis puikiai.

Pilvo raumenų treniruokliai

Mūsų pilvo raumenų treniruokliai suteikia jums galimybę sukurti tvirtą ir apibrėžtą pilvą. Treniruokitės patogiai namuose arba sporto salėje ir mėgaukitės puikiais rezultatais!

Daugybė pasirinkimų

Mūsų funkcinių treniruoklių kategorijoje rasite didelį produktų pasirinkimą, skirtą įvairioms treniruotėms ir tikslams. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės produkciją, kurios patvarumas ir efektyvumas jums tikrai patiks.