Įtvarai, volai ir teipai

Įtvarai, volai ir teipai – tai esminiai priedai kiekvienam, rūpinantis sveika ir saugia kūno būkle sportuojant. Mūsų produktų asortimentas užtikrins geriausią palaikymą ir greitesnį atsigavimą po treniruočių.

Aukštos Kokybės Įtvarai, Volai ir Tepalai Sporto Traumų Prevencijai ir Gydymui
Filtruoti prekes

Rodoma 1–40 iš 55

Rodoma 1–40 iš 55

Masažo ir atsistatymo prekių kategorijos tikslas padėti jums pasirūpinti savo fizinės būklės gerinimu. Šioje įvairių produktų kategorijoje rasite viską nuo masažo kamuoliukų ir masažinių volų iki kompresijos įtvarų ir Kineziologinių teipų.

Nesvarbu, ar esate sportininkas, kuris nori atpalaiduoti raumenis po intensyvaus treniruotės, ar tiesiog kasdieniniame gyvenime susiduriate su įtampa ir skausmu, mes turime produktus, kurie jums padės. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų produktus ir raskite tai, ko jums reikia, kad pajustumėte geriau nei bet kada!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip veikia masažo volai ir kamuoliukai?

Masažiniai kamuoliai ir volai padeda atpalaiduoti įtampą raumenyse, gerina kraujotaką ir mažina skausmą. Juos reikėtų naudoti masažuojant raumenys po treniruotės.

Kokia įtvarų nauda?

Įtvarai gali būti naudojami siekiant imobilizuoti ir apsaugoti tam tikrą kūno vietą, bei gerinant kraujo cirkuliaciją, sumažinant patinimą ir geriant raumenų atsigavimą.

Kas yra Kineziologiniai teipai?

Kineziologiniai teipai yra specialios juostos, kurios taiko kompresiją ir palaiko raumenis. Jie naudojami siekiant sumažinti raumenų skausmą, pagerinti judėjimo laisvę ir padėti su traumų atsigavimu.

Kaip veikia elektriniai raumenų masažuokliai?

Elektriniai masažuokliai naudoja vibraciją, kad padėtų atpalaiduoti raumenis. Jie padeda pasiekti gilesnius raumenys, išjudinti raumenys pačiam net ir nepatogiuose pozicijose.