Diskgolfo prekės

Mūsų diskgolfo diskai ir aksesuarai garantuoja puikią žaidimo patirtį. Pradėkite savo kelionę diskgolfo pasaulyje su aukščiausios kokybės įranga!

Diskgolfo diskai - aukštos kokybės įranga jūsų žaidimui
Filtruoti prekes

Rodoma 1–40 iš 226

Rodoma 1–40 iš 226

Mūsų elektroninėje parduotuvėje easysport.lt siūlome įvairių Discmania produktų asortimentą, kuris padidins jūsų disk golfo patirtį. Nuo LED lemputės diskams iki Diskgolfo diskų, rinkinių, krepšių diskams ir kuprinių diskams, bei net pačių diskgolfo taikinių- mes turime viską, ko jums reikia!

Kas yra diskgolfas?

Diskgolfas – tai naujas ir populiarėjantis sportas Lietuvoje. Šis žaidimas yra kažkas naujo, žavios alternatyvos tradiciniam golfo sportui. Kaip ir golfo žaidime reikia pataikyti į taikinį naudojant mažiausią kiekį metimų, bet naudojant plastikinius diskus.

Ko reikia norint pradėti žaisti diskgolfą?

Norint pradėti žaisti Diskgolfą reikia tam diskgolfo diskų ir taikinių. Galima pasidžiaugti, kad Lietuvoje, kaip ir kitur pasaulyje, atsiranda vis daugiau parkų ir teritorijų, kurios yra pritaikytos diskgolfui. Tai vietos, kur yra sudeliotos trasos su taikiniais, tad žmonės gali atvykti ir mėgautis šiuo žaidimu su šeima ir draugais. Kita džiugi žinia, kad daugelis šių parkų yra nemokami, tad žaidimas, bei atsipalaidavimas ir pabuvimas su gamta jums nieko nekainuos.

Parkų sąrašą galite rasti čia.

Ką reiškia šie skaičiai ant Diskų?

Mūsų diskai yra daugiau nei tik plastikiniai apskritimai. Kiekvienas diskas turi keturis žymėjimo skaičius, kurie nurodo jų unikalias savybes. Šie skaičiai remiasi skrydžio įvertinimo sistema, kuri skirsto disko numatytą skrydį į keturias kategorijas: Greitis, Sklandymas , Posūkis skrydžio pradžioje(skrendant greitai) ir Posūkis skrydžio gale(skrendant lėtai).

Pirmas skaičius – Greitis (agl. speed)

Pavadinimas atitinka nurodytą funkciją, kuo didesnis skaičius tuo greičiau skrenda lėkštė, tačiau tai nereiškia, kad ji nuskris toliau. Esmė, kad didesnis nurodo, kad diskas yra aerodinamiškesnis ir daug lengviau skrodžią orą arba vėja. Tad greitesni diskai mažiau varžosi su vėju ir yra geriausias pasirinkimas, kai reikia mesti į priešpriešinį vėja. Lėtesni diską yra lengviau mesti tiksliau ir priklausomai nuo vėjo gili pavėjui nuskristi toliau nei greitesnis diskas. Greičio skalė svyruoja nuo 1 iki 14, kur 1 yra lėčiausias, o 14 – greičiausias diskas.Pradedantiesiems paprastai rekomenduojama naudoti žemesnio greičio diskus, nes jiems reikia mažiau jėgos, kad skristų tinkamai.

Antras skaičius – Sklandymas (agl. glide)

Sklandymas nurodo disko gebėjimą išlaikyti aukštį skrydžio metu. Sklandymo skalė svyruoja nuo 1 iki 7, kur 1 trumpiausiai sklendžia oru ir 7 – ilgiausiai išlaiko aukštį metimo metu. Supaprastinus Diskai numeriais 1 arba 2 stipriai priklauso nuo jūsų išmetimo jegos ir greitai nukrenta žemyn, tad juos yra sunku numesti toli, bet tuo pačiu metu diskai yra mažiau jautrius vėjui. Diskai su aukštu vertinimu 6 ar 7 ilgiau sklendžia oru ir bus lengviau numesti toli pavėjui arba be vėjo. Tačiau gali būti sunkiau valdyti atstumą ir taiklumą ypač greitai besikeičiančiomis vejo sąlygomis.

Diskai su didesniu Sklandymu geriausiai tinka naujiems žaidėjams ir norint pasiekti maksimalų atstumą. Diskai su mažesniu vertimu turėtų būti naudojami pučiant stipriam vėjui.

Trečias skaičius Posūkis skrendant dideliu greičiu (agl. turn)

Skaičiai svyruoja nuo +1 iki -5. Diskai su +1 numeriais mažiausiai užsikuka į dešinį šona išmetus dešinia ranka skrydžio pradžioje, t.y. Pritaikyti išlaikyti tiesiausia trajektorija išmetimo pradžioje.

Ketvirtas skaičius Posūkis sulėtėjus skrydžiui arba skrydžio gale (agl. fade)

Posūkis sulėtėjus nurodo disko polinkį užbaigti skrydi nusikumu į kairę, kai diskas buvo išmestas su dešine ranka. Žymėjimai svyruoja nuo 0 iki 5. Diskas su 0 vertinimu bus tiesiausias ir mažiausiai pasisuks skrydžio gale. Diskas su 5 vertinimu pasuks labiausiai skrydžio pabaigoje.

Dažnai užduodami klausymai

Ar galiu naudoti frisbį diskgolfui žaisti?

Žinoma, galite naudoti ir frisbį žaisti diskgolfui, tačiau rekomenduojame jį naudoti, kad išmėginti ir išmokti diskgolfo pagrindus. Norint pasiekti geresnius rezultatus ir mėgautis žaidimu visapusiškai, rekomenduojama naudoti diskgolfui specialiai sukurtus diskus.

Kodėl turėčiau pirkti diskus, jei galiu naudoti frisbį?

Naudojant diskgolfui skirtus diskus yra keletas privalumų:
Diskai yra specialiai sukurti pagal skrydžio charakteristikas, todėl yra efektyvesni ir leidžia žaidėjui tiksliau kontroliuoti savo metimus.
Diskai yra pagaminti iš patvaraus plastiko, kuris yra atsparus dilimui, todėl jie tarnauja ilgiau ir yra ekonomiškesnis pasirinkimas ilgalaikiams žaidėjams.