Petankė

Petanke – žaidimas, kuris sujungia draugystę, strategiją ir smagų laisvalaikį! Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia šiam įdomiam ir įtraukiančiam boulų žaidimui. Siūlome aukštos kokybės petankės rinkinius, kuriuose yra visi reikalingi įrankiai žaidimui pradėti – kamuoliukai, taikinys ir kitos priedai. Tai puiki pramoga tiek šeimos vakarams sode, tiek draugiškoms varžyboms parke. Atraskite petankės žavesį ir leiskite laiką smagiai bei aktyviai!

Petankes rinkinys
Filtruoti prekes

Petanke – Žaidimas, Kuriame Svarbu Tikslumas ir Strategija

Petanke, dar žinomas kaip boulų žaidimas, yra vienas iš populiariausių lauko žaidimų Europoje, kuris tampa vis labiau mėgstamas ir Lietuvoje. Mūsų el. parduotuvėje easysport.lt rasite įvairių petankės komplektų, pritaikytų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams.

Mūsų petankės rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinant ilgalaikį naudojimą ir patogumą žaidimo metu. Taip pat turime priedų, tokių kaip atstumo matuokliai ir taikiniai, kurie padeda sukurti tikslų ir konkurencingą žaidimo aplinką.

Petanke yra puikus pasirinkimas tiek lauko pramogoms su šeima, tiek draugiškiems susibūrimams su draugais. Tai ne tik linksma pramoga, bet ir puikus būdas lavinti tikslumą, strateginį mąstymą ir koordinaciją. Atraskite petankės žaidimo malonumą ir išbandykite savo įgūdžius su mūsų aukštos kokybės įranga!