Plaukimo kepurės vaikams

Plaukimo kepurės vaikams yra naudingas plaukimo aksesuaras, pasirūpinantis plaukų saugumu ir patogumu mažiesiems plaukikams. Mūsų asortimente rasite spalvotas ir smagias vaikiškas maudymosi bei plaukimo kepuraites, idealiai tinkančias mokymuisi ir žaidimams vandenyje.

Spalvotos vaikiškos plaukimo kepuraitės įvairiais dizainais parduodamos easysport.lt
Filtruoti prekes

Plaukimo Kepurės Vaikams – saugumas ir linksmumas vandenyje

Plaukimo kepurės vaikams suteikia plaukams reikalingą apsaugą nuo chloro ir saulės spindulių, be to, jos padeda išlaikyti šilumą vandenyje. Mūsų kepuraitės yra suprojektuotos būti patogios, smagios ir spalvingos, skatinančios vaikų meilę plaukimui.

  • Vaikiškos maudymosi kepures charakterizuoja minkštos ir lankstios medžiagos, užtikrinančios komfortą ir patogų uždėjimą.
  • Vaikiškos plaukimo kepures pasižymi įvairiais raštais ir spalvomis, kurie patraukia vaikų dėmesį ir paskatina juos mokytis plaukti.
  • Mūsų kepurės yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, atsparių UV spinduliams ir chlorui, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą.

Rinkitės plaukimo kepuraites vaikams mūsų asortimente ir užtikrinkite, kad jūsų vaikai mėgautųsi kiekviena plaukimo akimirka saugiai ir patogiai.