Prekių krepšelis

Dviračiai treniruokliai

Dviračiai treniruokliai nepamainomas kardio treniruotės atributas. Nesvarbu jog patogiai sėdite vietoje, tačiau minymo judesiai imituoja važiavimą tikru dviračiu. Šis treniruoklis ne tik stiprina kojų raumenis, tačiau taip pat teigiamai veikia pilvo presą bei stipriną širdies ir kraujagyslių sistemą.

Magnetinė stabdžių sistema su rankiniu apkrovos reguliavimu;Rankinis apkrovos valdymas: 8 lygiai;Smagračio svoris: 4 kg;Kompiuteris su LCD ekranu;Kompiuterių funkcijos: laikas, greitis, atstumas, kalorijos ir pulsas;Patogūs pedalai;Širdies ritmo sensoriai ant rankenų;Sėdynės reguliavimas: vertikalus..
153.99€
Be PVM:153.99€
Elektroninis minidviratis „Everfit Welly E plus“ specialiTinka rankoms ir kojomsKompiuterio funkcijos: laikas, kalorijos, bendras skaičius, išankstinės programos, greito valdymo mygtukaiLaikmačio funkcija 3-6-9-12-15 min. ir automatiškas išjungimasMotorizuotas greičio reguliavimasSukimosi greitis: 1..
163.99€
Be PVM:163.99€
Pulso matavimas: Rankų jutikliai ant vairo;Viršutinė pulso riba: Garsinis įspėjamasis signalas;Programų skaičius: Nėra;Apkrovos reguliavimas: Rankinis (1 - 8);Stabdymo sistema: Magnetinė;Smagračio masė: 6 kg;Kompiuterio maitinimo šaltinis: Baterijos;Maksimalus vartotojo svoris: 110 kg;Surinkto treni..
384.99€
Be PVM:384.99€
Didelis LCD ekranasIntegruotas laikiklisGarsas: Dvigubas 2 colių garsiakalbisPasipriešinimas: 16 lygių skaitmeninė „QuickResistance®“ / „SMR ™“ tylioji magnetinė varžaSmagratis: 5 kg efektyvus, su inercija sustiprintas smagratisVandens butelio laikiklis: taipProgramų skaičius: 16Rėmas: vertikalus rė..
377.99€
Be PVM:377.99€
Stabdžių / pasipriešinimo sistema yra magnetinė, rankiniu būdu reguliuojant jėgą ir dvigubą diržą, kad būtų užtikrintas ypač sklandus ir sklandus pedalų sukimasSmagračio svoris 6 kgMaksimalus vartotojo svoris 100 kgPultas su LCD ekranuInformacijos nuskaitymas, atstumas, kalorijos, laikas, greitis, o..
220.99€
Be PVM:220.99€
Pasipriešinimas magnetinė su rankiniu apkrovos reguliavimuSmagračio masė 9 kgMaksimalus vartotojo svoris 125 KgKonsolė LCD ekranasFunctions greitis, atstumas, laikas, kalorijos, pulsas, apsisukumai per minutę (RPM), pulso atsistatymo testas (recovery)Sėdynės reguliavimas vertikalus ir horizontalus r..
341.99€
Be PVM:341.99€
Stabdžių sistema magnetinė su variklio varžos reguliatoriumiSmagračio Sistema: 10 kgMaksimalus vartotojo svoris: 125 kgKonsolė: LCD ekranas - pridedamas išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio laikiklisFunkcijos: atstumas, laikas, kalorijos, pulsas, greitis, RPM, atkūrimas, 1 rankinė programa, ..
398.99€
Be PVM:398.99€
„BRX R95 Comfort“ puikiai tinkamas mankštintis savo namuose, šis dviratis suteikia patogų atlošą optimaliai treniruočių padėčiai. Komplekte yra konsolė su LCD ekranu, kurioje pateikiama įvairi informacija, tokia kaip atstumas, laikas, greitis, kalorijos ir kt.Magnetinė stabdžių sistema su elektronin..
529.99€
Be PVM:529.99€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimų, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų slapukų naudojimo taisykles ir Privatumo politiką rasite čia.