Prekių krepšelis

Pasunkintos liemenės, svoriai rankoms ir kojoms

Svorinės liemenės, svoriai rankoms ir kojoms yra neatsiejama jėgos treniruotės dalis. Šie atributai padeda ne tik ugdyti ištvermę bei jėgą, tačiau taip pat ir formuoti raumenis. Dėvimųjų svorių privalumas yra tas, jog jie lengvai priglunda prie kūno, nesukeldami diskomforto, taip pat jų nereikia prilaikyti todėl jie netrukdo atliekant įvairius pratimus.

Pasunkinta liemenė puikiai tinka treniruotėms, bėgiojimui ar vaikščiojimui. Liemenė patogi, užsegimas šonuose todėl gerai priglunta prie kūno, gali būti nešiojama ir žiemą po rūbais. Liemenės bendras svoris 30 kg, susideda iš 30 (1kg) išimamų metalinių svorių...
165.99€
Be PVM:165.99€
Svoriai rankoms ir kojoms Avento Medžiaga: išorė - neoprenas, užpildymas - smėlis/geležisMinkštis svoriai su užsegimu pritaikyti naudoti bet kokioje treniruotėje, tiek dinamiškose (bėgimas, aerobika, boksas), tiek reabilitacijoje po traumų, stiprinant raumenis.Patogus užsegimas.Svoris: 2 vnt po 1kg..
15.99€
Be PVM:15.99€
Naudojama ant rankų, arba kojų. Tinka naudoti treniruotėms ir grupinėms užsiemimams. Rankų, kojų, šlaunų ir sėdmenų raumenų stiprinimui. Velcro užsegimas. Parduodama poromisSvoris: 1 kg.Spalva: juodas/žalias..
14.99€
Be PVM:14.99€
Naudojama ant rankų, arba kojų. Tinka naudoti treniruotėms ir grupinėms užsiemimams. Rankų, kojų, šlaunų ir sėdmenų raumenų stiprinimui. Velcro užsegimas. Svoris: 2x2 kg.Spalva: black..
19.99€
Be PVM:19.99€
Naudojama ant rankų, arba kojų. Tinka naudoti treniruotėms ir grupinėms užsiemimams. Rankų, kojų, šlaunų ir sėdmenų raumenų stiprinimui. Velcro užsegimas. Parduodama poromisSvoris: 1 kg.Spalva: black/blue..
10.99€
Be PVM:10.99€
Naudojama ant rankų, arba kojų. Tinka naudoti treniruotėms ir grupinėms užsiemimams. Rankų, kojų, šlaunų ir sėdmenų raumenų stiprinimui. Velcro užsegimas. Parduodama poromisSvoris:2 kg.Spalva: black/blue..
16.99€
Be PVM:16.99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimų, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų slapukų naudojimo taisykles ir Privatumo politiką rasite čia.